Działająca od lat w dzielnicy Ustronie lecznica weterynaryjna „Zwierzyniec” oferuje kompleksową pomoc lekarską dla małych zwierząt domowych.


Zajmujemy się leczeniem i profilaktyką, a także specjalistycznymi zabiegami z zakresu: dermatologii, cytologii, okulistyki, radiologii, USG, nefrologii. Nasza oferta obejmuje również usługi z zakresu diagnostyki onkologicznej oraz diagnostykę chorób drobnych ssaków: królików, świnek morskich, chomików czy fretek.

LECZENIE I PROFILAKTYKA

W naszej klinice weterynaryjnej wykonujemy wszelkiego rodzaju zabiegi lecznicze oraz profilaktyczne, poczynając od najbardziej podstawowych jak szczepienia i odrobaczenia, a kończąc na chipowaniu zwierząt i odrobaczaniu.

WIZYTY SPECJALISTYCZNE

W naszej lecznicy przyjmują wyspecjalizowani weterynarze. Dzięki temu na miejscu możemy realizować zabiegi wymagające znacznie szerszej wiedzy, takie jak dermatologia, cytologia, nefrologia czy radiologia.

ZABIEGI CHIRURGICZNE

W radomskiej przychodni weterynaryjnej wykonujemy zabiegi chirurgiczne mieszczące się w zakresie chirurgii miękkiej.

BADANIA LABORATORYJNE

Dysponujemy własnym laboratorium, To właśnie tu wykonujemy badania krwi, moczu, kału, gazometrię, badania hormonów oraz badania cytologiczne. Pozostajemy w bliskiej współpracy z laboratoriami zewnętrznymi w Polsce i zagranicą.

LECZENIE STACJONARNE

Jaki profesjonalna klinika weterynaryjna posiadamy wyposażony w klatki oraz boksy szpital mogący na raz pomieścić do 12 chorych zwierząt.